Steico, Ampack - Mateusz Grobelny tel. 0048 534 021 292 | Budvar Centrum - Krzysztof Ulanicki tel.  0048 601 955 537

Budowa domów w systemie Steico

   

    Od 2014 zajmujemy się budową domów w systemie prefabrykacji. Doświadczenie i wiedza zdobyte na budowach w całej Europie, a także coraz wyższe wymagania Klientów krajowych, przekonały nas do zmiany metody budowy domów, na prefabrykowaną, jako jedyną, dającą gwarancję najwyższej jakości.  Projekt, produkcja pojedynczych elementów w zamkniętej i suchej hali, montaż oraz ostateczne wykończenie po stronie jednego, generalnego wykonawcy, pozwoliły na wprowadzenie najwyższych standardów, przez co nasze budynki otrzymują gwarancje producencką na min. 30 lat. Dodatkową zaletą naszych rozwiązań,  jest krótki okres realizacji budowy,  a także atrakcyjne koszty w porównaniu do tradycyjnej budowy.

 

Dom dla alergików

 

    Budowane przez nas domy są wznoszone z drewnianych konstrukcji i izolacji drzewnych. Drewno należy do najzdrowszych materiałów budowlanych. Nasze bio domy są wolne od toksycznych substancji, które mogą prowadzić do pojawienia się bólu głowy, problemów z koncentracją, alergii, podrażnień oczu i górnych dróg oddechowych. Pasywny i ekologiczny dom to dom przyszłości: zdrowy, energooszczędny, godny polecenia dla wszystkich, którym zależy na zdrowym otoczeniu. Dodatkowo, włókno drzewne stanowiące wypełnienie dachu i ścian, jest całkowicie odporne na zawilgocenia, doskonale radząc sobie i regulując wysoką wilgoć w budynku, nie tracąc żadnych parametrów izolacyjnych.  Wskutek obróbki ciśnieniowej stanowi zaporę dla ognia, nie paląc się otwartym ogniem jak konwencjonalne izolacje. Wysoki parametr właściwej pojemności cieplnej, powoduje, że budynek nie przegrzewa się latem, a zimą zatrzymuje ciepło w środku. Ekologiczny drewnopochodny DOM Specterm, to najbezpieczniejszy pod wszelkimi względami, budynek mieszkalny stworzony dla Człowieka.

 

    Cechą charakterystyczną realizowanych przez nas inwestycji, jest możliwość przeprowadzania wszystkich prac produkcyjnych i montażowych, o każdej porze roku, bez względu na warunki atmosferyczne. 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !

Na spotkaniu lub przez telefon porozmawiamy o Twoim wymarzonym domu

Wyłączny dystrybutor
Ampack
Autoryzowany dystrybutor i wykonawca
Steico
Budvar

Copyright © 2015

Projekt i wykonanie

ProEstateSolution
facebook
Adaptacja projektów STEICO

Potrzebujesz adaptacji lub kalkulacji projektu
w systemie STEICO.

ZADZWOŃ DO NAS: 0048 534 021 292

YouTube