Steico - tel. 0048 577 955 537 | Budvar Centrum, Ampack - Krzysztof Ulanicki tel.  0048 601 955 537

Autoryzowany wykonawca i dystrybutor

 

    Specjalizujemy się w budowie gotowych domów z prefabrykatów. Naszą mocną stroną jest powtarzalna, wysoka jakość budynków, poparta licznymi referencjami oraz alternatywne, nowoczesne rozwiązania bazujące na technologii Steico. Poza tym  świadczymy usługi z zakresu montażu drewnopochodnych  izolacji termicznych, prefabrykacji dachów, montażu stolarki budowlanej,  a także  doradztwa i audytu energetycznego budynków, łącznie z projektowaniem.

 

    Wszystkich zainteresowanych koncepcją ekologicznych domów pasywnych i energooszczędnych, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. W naszej bazie znajduje się 30 gotowych projektów domów jednorodzinnych, które na Państwa życzenie możemy oddać „pod klucz” lub w stanie deweloperskim do samodzielnego wykończenia.

 

    W swoim port folio posiadamy ponad 20 zrealizowanych inwestycji, budynków jednorodzinnych i użyteczności publicznej, a także termomodernizacji lub rozbudowy istniejącej infrastruktury. Nasi pracownicy zapewniają najlepsze doradztwo i perfekcyjne poprowadzenie całego przedsięwzięcia budowy domu, począwszy od wyboru konkretnego projektu aż po oddanie budynku do użytkowania.


Dlaczego warto z nami pracować ?

  • wysoka, powtarzalna jakość budynków własnej produkcji,
  • indywidualna obsługa klienta,
  • terminowa realizacja inwestycji, gwarantowana umową,
  • bogata wiedza i doświadczenie w zakresie ekologicznych, zdrowych domów z pomysłem,
  • zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań budowlanych w zakresie konstrukcji i izolacji,
  • partnerstwo z uznanymi na świcie producentami - zdrowe domy wykonywane w technologii Steico i Ampak,
  • kompleksowe doradztwo uwzględniające wszelkie wymagania Klienta.

 

Oświadczenie RODO:
W związku z wejściem w życie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r (RODO) dbając o bezpieczeństwo przetwarzania Państwa danych osobowych, pragniemy poinformować, że Administratorem Państwa danych osobowych jest SPECTERM Krzysztof Ulanicki. Podanie danych osobowych przez Państwa jest dobrowolne, lecz niezbędne do wykonania zawartych z Państwem umów lub zleceń. Możemy udostępnić Państwa dane osobowe : Podmiotom współpracującym, w przypadku, gdy udostępnienie jest niezbędne do prawidłowego działania podmiotu lub realizacji umowy, którzy przetwarzają dane wyłącznie na nasze polecenie i są na podstawie umowy zobowiązane do ochrony powierzonych im danych lub Innym podmiotom w przypadku, kiedy zostaniemy do tego prawnie zobowiązani. Jednocześnie informujemy, że dopełnimy wszelkich starań aby Państwa dane osobowe były bezpieczne. Informacje dotyczące Państwa danych osobowych można uzyskać pod adresem e-mailowym: k.ulanicki@specterm.pl.
Wyłączny dystrybutor
Ampack
Autoryzowany dystrybutor i wykonawca
Steico
Budvar

Copyright © 2015

Projekt i wykonanie

ProEstateSolution
facebook
Adaptacja projektów STEICO

Potrzebujesz adaptacji lub kalkulacji projektu
w systemie STEICO.

ZADZWOŃ DO NAS: 0048 601 955 537

YouTube