Steico - tel. 0048 577 955 537 | Budvar Centrum, Ampack - Krzysztof Ulanicki tel.  0048 601 955 537

Chcesz ocieplić poddasze? Nie wiesz jak to zrobić? Jaki materiał izolacyjny wybrać?

Wełna drzewna jest materiałem bardzo uniwersalnym. Można ją wykorzystywać w nowym i starym budownictwie, w piwnicach, garażach, halach przemysłowych i produkcyjnych.

07.07.2020
SPECTERM Chcesz ocieplić poddasze? Nie wiesz jak to zrobić? Jaki materiał izolacyjny wybrać?

W Polsce do docieplenia dachów stosuje się różne materiały. Jednak ułańska fantazja Polaków jest znana i często w naszych dachach pojawiają się materiały, które w krajach na zachodzie Europy nie są dopuszczone do stosowania ‼️ Oczywiście wynika to z ich niskiej ceny zakupu, a w wydatny sposób przekłada się na niski komfort użytkowania domu na przestrzeni lat.Doskonałym materiałem dociepleniowym jest wełna drzewna firmy STEICO, produkowana z naturalnego włókna drzewnego. Izolacja ta czerpie swoje właściwości z naturalnych zalet drewna i podobnie jak drewno ma charakter higroskopijny. Potrafi zatem magazynować i odprowadzać nadmiar wilgoci, bez utraty właściwości izolacyjnych. To bardzo rzadka zdolność materiałów izolacyjnych, występująca tylko w przypadku włókien naturalnych, jak np. drewno. Można ją wykorzystać w nowych obiektach, jak i modernizując starsze.Ocieplenie budynku wełną drzewną można wykonać poprzez wdmuchanie przy pomocy maszyn zadmuchowych firmy Cool Machines.  Model CM-1500 HP z podwójną dmuchawą oraz wieloma opcjami i funkcjami idealnie sprawdzi się przy wykonywaniu docieplenia budynku sypkim materiałem izolacyjnym. Jest bardziej wydajny niż inna maszyna o podobnym rozmiarze. Model CM -1500 HP doskonale radzi sobie z wymagającym materiałem izolacyjnym takim jak wełna drzewna firmy STEICO.  

 

 

Wdmuchiwanie materiału izolacyjnego w postaci sypkiej to idealne rozwiązanie i mało inwazyjne w porównaniu do innych metod dociepleniowych. 

Pozostałe wpisy na blogu SPECterm

06.05.2020
SPECTERM Uniwersalna płyta dachowa – dach nowej generacji

Rynek budowlany nie może narzekać na brak nowości. 

02.03.2020
SPECTERM Izolacja dachu - poznaj innowacyjne rozwiązania, wchodzące na polski rynek

O tym, jak ważna jest właściwa izolacja dachu wiedziano już przed dziesiątkami lat. 

04.01.2020
SPECTERM Czym ocieplić dom?

Wykonanie izolacji domu wymaga uwzględnienia problemów  na wielu płaszczyznach. Zła izolacja, to po pierwsze  ogromne straty ciepła, a co za tym idzie większe rachunki za ogrzewanie.

02.11.2019
SPECTERM Ampack, czyli wszystko, co powinieneś wiedzieć o skutecznej paroizolacji

Każdemu właścicielowi domu zależy na tym, by zapewnić sobie dom, który byłby nie tylko przytulny, ale również miał doskonałe parametry użytkowe.

Wyłączny dystrybutor
Ampack
Autoryzowany dystrybutor i wykonawca
Steico
Budvar

Copyright © 2015

Projekt i wykonanie

ProEstateSolution
facebook
Adaptacja projektów STEICO

Potrzebujesz adaptacji lub kalkulacji projektu
w systemie STEICO.

ZADZWOŃ DO NAS: 0048 601 955 537

YouTube